[Skip to Content]
Countries

Find local office

Visit local website

Lądowy

Powłoki ochronne marki Hempel są stosowane w różnych sektorach gospodarki, takich jak energetyka, infrastruktura, przemysł chemiczny oraz wiele innych.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenia w segmencie morskim stworzyliśmy ofertę produktów antykorozyjnych, które są w stanie zabezpieczyć praktycznie każdy typ konstrukcji stalowych. Farby marki Hempel zapewniają sprawdzone, wieloletnie zabezpieczenie obiektów nawet w najbardziej korozyjnych środowiskach. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nasze powłoki mogą być stosowane zarówno w środowisku zasadowym, jak i kwaśnym i w każdym z nich wykazują duże właściwości ochronne nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach.

Zarówno w przypadku dużych, jak i mniejszych projektów jesteśmy w stanie w ciągu kilku dni dostarczyć Państwu odpowiednie farby w odcieniach zgodnych z międzynarodowymi standardami (RAL, NCS, BS oraz innymi). Z usług firmy Hempel korzystają Klienci na całym świecie, więc nasze produkty mogą sprostać wszelkim specyfikacjom i są dostępne w każdej części globu. 

Odwiedź naszą stronę korporacyjną, aby dowiedzieć się więcej na temat produktów i usług oferowanych przez firmę Hempel dla segmentu lądowego.

+/-
 1. Przemysł petrochemiczny

  Firma Hempel jest czołowym światowym producentem i dostawcą wysokiej jakości powłok malarskich dla przemysłu wydobywczego jak i przetwórczego branży petrochemicznej. W naszej szerokiej ofercie przeznaczonej dla tego sektora, oferujemy powłoki gwarantujące kompleksową ochronę inwestycji nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji oraz doradztwo techniczne w zakresie aplikacji produktów.

  Przeczytaj oraz pobierz nasze broszury.

 2. Energetyka

  Dzięki szerokiej gamie produktów oraz globalnemu zasięgowi naszej działalności jesteśmy w stanie zaspokoić zróżnicowane wymagania branży energetycznej, począwszy od podlegającej silnym obostrzeniom energetyki jądrowej, aż po innowacyjny segment wykorzystujący energię wiatrową.

  Przeczytaj oraz pobierz nasze broszury.

 3. Energia wiatrowa

  Jesteśmy dostawcą powłok ochronnych dla sektora energii wiatrowej od 1980 roku.  Współpracując z wieloma czołowymi producentami wież wiatrowych, opracowaliśmy bardzo szeroki asortyment specjalistycznych farb, które stosuje się so zabezpieczania wszystkich elementów turbin wiatrowych – zarówno wież wiatrowych oraz gondoli umieszczonych na lądzie, jak i fundamentów umieszczonych w wodzie oraz śmigieł.

  Przeczytaj oraz pobierz nasze broszury.

 4. Konstrukcje stalowe

  Powłoki marki Hempel zabezpieczają przed korozją obiekty zlokalizowane na całym świecie. Nasze produkty chronią zakrojone na wielka skalę inwestycje w obrębie całego szerokiego sektora infrastruktury – mosty, wagony kolejowe, maszyny portowe, stadiony oraz wiele innych.

  Przeczytaj oraz pobierz nasze broszury.

 5. Zakłady chemiczne

  Wiemy, że działalność i potrzeby producentów w branży chemicznej są bardzo zróżnicowane i praktycznie każdy zakład jest inny, dlatego też poszczególne projekty w tym obszarze traktujemy bardzo indywidualnie. Podczas ich realizacji, wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie naszych międzynarodowych ekspertów, aby stworzyć profesjonalny zespół, który ściśle współpracując z naszymi Klientami zaprojektuje rozwiązanie malarskie w pełni odpowiadające Państwa wymaganiom.

  Przeczytaj oraz pobierz nasze broszury.

Zaprojektuj System Malarski

Stwórz system malarski, który sprosta Twoim oczekiwaniom

Uruchom

Produkty