[Skip to Content]
Countries

Find local office

Visit local website

Pobierz

Nasze broszury obejmują wiele tematów. Pobierz je tutaj jako pliki PDF i zapoznaj się z nimi w dogodnym dla siebie czasie. Opracowaliśmy również szereg aplikacji zapewniających wygodny dostęp do aktualnych informacji, których potrzebujesz.

Aplikacje Hempel

Czy miałeś okazję wypróbować najnowsze aplikacje Hempel? Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat naszych aplikacji, łącznie z krótkim opisem, podglądem i linkami do pobrania. Niektóre aplikacje można pobrać bezpośrednio na smartfon, za pośrednictwem sklepu Google Play lub AppStore, dzięki czemu można z nich korzystać w trybie mobilnym; do innych można łatwo uzyskać dostęp w każdym czasie korzystając z przeglądarki internetowej.
+/-
 1. Konwerter kolorów

  Aplikacja umożliwia odnalezienie odpowiedników kolorów w systemie RAL Classic oraz Hempel, a także pokazuje podobne kolory oraz grupy kolorystyczne.  Program wyświetla również „Najbardziej popularne” kolory marki Hempel.

   

  Aplikacja mobilna

  Aplikację można pobrać bezpośrednio na smartfon, za pośrednictwem sklepu Google Play lub AppStore, dzięki czemu można z nich korzystać w trybie mobilnym.

  CC-appqr_cc

  Aplikacja internetowa

  Dostęp do konwertera kolorów można łatwo uzyskać za pomocą przeglądarki internetowej.
 2. Aplikacja Hempel Datasheets

  Aplikacja Hempel Datasheets umożliwia pobieranie kart technicznych, kart charakterystyki, oraz instrukcji aplikacji produktów Hempel bezpośrednio na telefon komórkowy (wymagane jest połączenie z Internetem). Aby wyszukać odpowiedni dokument, należy wpisać numer produktu (5 lub 10 znaków) lub zeskanować kod paskowy produktu bezpośrednio z etykiety na puszce.

   DS-appqr_ds

Broszury Hempel

Poniżej znajdują się broszury i ulotki z różnych segmentów, w jakich działamy. Jeśli nie możesz znaleźć broszury, której szukasz, po prostu się z nami skontaktuj, a my postaramy się znaleźć odpowiedni materiał.

Kontakt

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami bezpośrednio

newsletter_spring_2019

Biuletyn

Pobierz i przeczytaj najnowszy biuletyn Hempel Protective Newsletter (Wiosna 2019)