[Skip to Content]
Countries

Find local office

Visit local website

Kariera

Firma Hempel oferuje zatrudnienie na różnorodnych stanowiskach pracy w ramach międzynarodowej struktury naszego przedsiębiorstwa. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pracownikom atrakcyjne miejsce pracy oraz możliwości stałego rozwoju zawodowego i osobistego.

Prowadzimy działalność w ponad 80 krajach i zatrudniamy ponad 5.000 pracowników, którzy odpowiedzialni są za różnorodne zadania w takich dziedzinach jak sprzedaż, marketing, badania i rozwój, serwis techniczny, produkcja i logistyka, finanse oraz IT. Jesteśmy w pełni międzynarodową firmą, której personel koncentruje działania na zagwarantowaniu wysokiej jakości oraz realizacji naszych wspólnych celów: wzmocnieniu pozycji firmy, jej wizerunku oraz dostarczeniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska.

Kreatywni i zaangażowani w działalność firmy pracownicy mają ogromny wpływ na sukcesy naszego przedsiębiorstwa oraz przyszłość firmy. Właśnie dlatego poszukujemy osób o różnorodnym wykształceniu i doświadczeniu zawodowym. Wspieramy zróżnicowanie naszego zespołu oraz jesteśmy przekonani, że osoby, które potrafią myśleć nieszablonowo są twórcami nowatorskich idei.

Poszukujemy pracowników, którzy są otwarci, z pasją wykonują powierzone im zadania, pragną nie tylko rozwijać swoją wiedzę, ale również są w stanie ją przekazać innym oraz potrafią przekształcać koncepcje w realne rozwiązania.

Korzyści, które oferujemy pracownikom
Zachowanie właściwej równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia, możliwości stałego rozwoju zawodowego oraz osobistego to tylko niektóre korzyści, które oferujemy pracownikom zatrudnionym w firmie Hempel.

Wysokość wynagrodzenia oraz dodatkowych świadczeń jest różna w poszczególnych regionach oraz uzależniona od lokalnych wymogów prawnych. Podczas procesu rekrutacji poinformujemy Państwa o świadczeniach, które możemy zaoferować w danym przypadku.

Kontakt

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami bezpośrednio

Oferty pracy

Możliwość prowadzenia stałej rekrutacji na całym świecie wśród wykwalifikowanych i zaangażowanych w działania firmy pracowników ma istotny wpływ na aktywność i wzrost naszej firmy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy dostępnymi na korporacyjnej stronie internetowej firmy Hempel.

Sprawdź oferty pracy